Gøteborg


Se stort kart

Stora Badhusgatan 12
SE-411 21 Gøteborg
Tel: 010-709 99 99

ÖPPETTIDER
Vi har öppet måndag till fredag, helgfria dagar.

Besökstid: 08.00 - 17.00
Telefontid: 08.30 - 16.30
Lunchstängt: 12.00 - 13.00

VÅR PERSONAL OCH ÖGONLÄKARE I

Dr. Hans Remanius
Medicinskt ansvarig, legitimerad läkare och ögonkirurg
hans.remanius@varda.se

Lena Sandahl
Verksamhetsansvarig
lena.sandahl@varda.se

Magnus Wictorinsson
Ekonomiansvarig
magnus@varda.se


Dr. Per Olofsson
Legitimerad ögonläkare och ögonkirurg
per.olofsson@varda.se

Anna-Karin Hägglund
Leg. Optiker - specialist refraktiv kirurgi
annakarin@varda.se

Mojgan Habibtehrani
Sjuksköterska, ögonoperation
mojgan.habibtehrani@varda.se


Angela Roos
Operationsassistent
angela.roos@varda.se

Tina Westergård
Operationsassistent
tina@varda.se

Katarina Kjellström
Administration
katarina.kjellstrom@varda.se



 
Domain: varda.no